Doručení do Vánoc


Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a samozřejmě každý z nás si přeje, aby obdržel objednané dárky včas. Doporučujeme proto vytvořit objednávku co nejdříve, nejpozději však do následujících termínů:

stromecek-ico Doručení do Vánoc v rámci České republiky:

Zásilkovna: objednávky přijaté nejpozději ve čtvrtek 17.12.2020 do 13:00

Česká pošta: doručení není garantováno

Doručení do Vánoce v rámci Slovenské republiky

Zásilkovna: objednávky přijaté nejpozději v úterý 15.12. do 14:00

Slovenská pošta: doručení není garantováno

Upozorňujeme, že pokud zvolíte způsob platby "převodem na účet" nebo "Online platební kartou", musí být objednávka do výše uvedených termínů zaplacená.

V případě nákupu knih také prosím věnujte pozornost skladové dostupnosti - pokud je u vybraného zboží uvedena dostupnost "do týdne", objednávka bude odeslána až po naskladnění daného zboží.

Náš e-shop garantuje včasné předání balíku přepravní společnosti, nicméně poté, co zásilku předáme do přepravy, nemáme nad ní již fyzickou kontrolu a z logiky věci není v našich silách uspíšit či jinak ovlivnit doručení. V případě problémů proto doporučujeme kontaktovat přímo zvoleného přepravce - Zásilkovnu, Českou poštu nebo Slovenskou poštu.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků.

logo-mail-modre

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací