Vážení zákazníci, z důvodu dovolené v termínu 12. - 20.6.2021 mohou být Vaše objednávky expedovány s několikadenním zpožděním. Děkujeme za pochopení.
  • 1 z 8
 

Messerschmitt Bf-109 Metal Earth

 
Dostupnost Dočasně nedostupné
229 Kč
Kód produktu MMS118
Značka Metal Earth
Kategorie Kovové 3D stavebnice Metal Earth
Položka byla vyprodána...
 

Kvalitní kovová 3D stavebnice válečného letadla Messerschmitt Bf-109.

Jednalo se o německý stíhací letoun z období druhé světové války, který započal svou kariéru během španělské občanské války v roce 1939 a později se stal páteří stíhací síly Luftwaffe. Bf-109 byl nejproduktivnější stíhací letoun v historii s celkem

Kovové 3D stavebnice Metal Earth jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových plátů. Jednotlivé díly jsou řezané laserem a obsahují i ty nejmenší detaily. Součástí každé stavebnice je obrázkový návod. K sestavení není zapotřebí ani kapka lepidla, jednotlivé díly se dle návodu naohýbají a zacvaknou do sebe.

Pro pohodlné sestavení doporučujeme zakoupit originální sadu nářadní Metal Earth, navrhnutou právě pro stavbu těchto úžasných 3D modelů.

Ke stavebnici si můžete dokoupit i podsvícený sojánek, na kterém model krásně vynikne.

Rozměry sestaveného modelu: 4,2 x 9,2 x 10,5 cm

Nevhodné pro děti do 14 let.

Videonávod


 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací