Vážení zákazníci, v sobotu 31. 7. 2021 budou ve večerních hodinách od 21:00 do cca 21:30 dočasně nedostupné služby Zásilkovny z důvodu plánované odstávky a údržby systémů. Děkujeme za pochopení.
  • 1 z 3
 

Stavebnice Pan American China Clipper Metal Earth

 
Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu MMS103
Značka Metal Earth
Kategorie Kovové 3D stavebnice letadel
 

Prvotřídně zpracovaná kovová 3D stavebnice letadla Martin M-130 "China Clipper". Tato "létající loď" s imatrikulací NC14716 byla první z celkového počtu tří letadel dodaných společnosti Pan American World Airways.

Kovové 3D stavebnice Metal Earth jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových plátů. Jednotlivé díly jsou řezané laserem a obsahují i ty nejmenší detaily. Součástí každé stavebnice je obrázkový návod. K sestavení není zapotřebí ani kapka lepidla, jednotlivé díly se dle návodu naohýbají a zacvaknou do sebe.

Pro pohodlné sestavení doporučujeme zakoupit originální sadu nářadní Metal Earth, navrhnutou právě pro stavbu těchto úžasných 3D modelů.

Ke stavebnici si můžete dokoupit i podsvícený sojánek, na kterém model krásně vynikne.

Rozměry sestaveného modelu: 13,8 x 9,5 x 4,1 cm

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací