Sada záložek pro KLASICKOU Databázi letišť

 
Dostupnost Dočasně nedostupné
99 Kč
Kód produktu DLZALKLAS
Značka Avion
Kategorie Letecké mapy
Položka byla vyprodána...
 

Sada obsahuje celkem 6 záložek z plastu se speciálním děrováním pro jednoduché a rychlé vložení do kroužkové vazby. Díky děrování je možné záložky pohodlně vložit mezi vámi požadované strany a jednoduše je také vyjmout. Záložky jsou ve třech pastelových barvách a můžete si na ně udělat přehledné popisky (jsou dobře popisovatelné lihovým fixem).

Sada dále obsahuje plastový proužek pro zavěšení celé klasické Databáze letišť do nákoleníku či šanonu. Proužek vložíte do jakékoliv části vaší klasické Databáze letišť bez nutnosti jejího převázání a ve vazbě pevně drží.

Poslední vychytávka je úzký proužek se samolepící vrstvou a speciálním děrováním pro rychlé vložení do kroužkové vazby. Pomocí tohoto proužku můžete do vazby vložit jakýkoliv váš dokument (například list s vašimi vlastními poznámkami nebo třeba checklist vašeho letadla). Proužek jednoduše nalepíte na váš dokument a můžete si jej přendávat každý rok do aktuálního vydání vaší Databáze letišť. Každá sada záložek obsahuje dva samolepící proužky.