Vážení zákazníci, z důvodu dovolené v termínu 12. - 20.6.2021 mohou být Vaše objednávky expedovány s několikadenním zpožděním. Děkujeme za pochopení.
  • 1 z 7
 

Vzducholoď Graf Zeppelin Metal Earth

 
Dostupnost Dočasně nedostupné
259 Kč
Kód produktu MMS063
Značka Metal Earth
Kategorie Kovové 3D stavebnice Metal Earth
Položka byla vyprodána...
 

Kovová stavebnice nejslavnější vzducholodě LZ 127 Graf Zeppelin. Model je z jedné části otevřený (pohled na vnitřní konstrukci).

Jednalo se o vodíkovou vzducholoď, která byl komerčně provozována mezi lety 1928 - 1937. Během této doby uskutečnila 590 letů a nalétala více než milion mil. Maximální rychlost dosahovala 80 mph (70 uzlů) a při maximálním tahu 2 650 koňských sil bylo použitelné užitečné zatížení 15.000 kg (tedy 33.000 liber).

Kovové 3D stavebnice Metal Earth jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových plátů. Jednotlivé díly jsou řezané laserem a obsahují i ty nejmenší detaily. Součástí každé stavebnice je obrázkový návod. K sestavení není zapotřebí ani kapka lepidla, jednotlivé díly se dle návodu naohýbají a zacvaknou do sebe.

Pro pohodlné sestavení doporučujeme zakoupit originální sadu nářadní Metal Earth, navrhnutou právě pro stavbu těchto úžasných 3D modelů.

Ke stavebnici si můžete dokoupit i podsvícený sojánek, na kterém model krásně vynikne.

Rozměry sestaveného modelu: 12,1 x 3,5 x 3,7 cm

Videonávod


 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací